Groen Zondag

Groen 1 Groen Zondag

8e in poule Groen 1 Groen Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 2 juni
0
NAARDEN 1
6
ABCOUDE 1
2
WESTERVELD 1
4
OUDERKERK A/D AMSTEL 1
5
TULIP HILVERSUM 1
1
DE HAKKELAARS 1
5
IJBURG 1
1
VVGA 1
Zondag 26 mei
4
NAARDEN 1
2
OUDERKERK A/D AMSTEL 1
5
ABCOUDE 1
1
WESTERVELD 1
6
TULIP HILVERSUM 1
0
VVGA 1
0
DE HAKKELAARS 1
6
IJBURG 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule Groen 1 Groen Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ABCOUDE 1770037537
2.IJBURG 1760133933
3.TULIP HILVERSUM 17502261626
4.NAARDEN 17403192319
5.WESTERVELD 17115162616
6.OUDERKERK A/D AMSTEL 17214152715
7.VVGA 17124142814
8.DE HAKKELAARS 170078348