Dames Dubbel 2 35+ Vrijdag Avond

3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 31 mei
4
DE GEEREN 2
0
SOESTDIJK 1
4
BOSHEIM 5
0
NAARDEN 3
2
EEMNES 2
2
BAARN 4
1
HUIZEN 1
3
DE HAKKELAARS 2
Vrijdag 24 mei
2
NAARDEN 3
2
BAARN 4
4
BOSHEIM 5
0
EEMNES 2
3
HUIZEN 1
1
SOESTDIJK 1
2
DE HAKKELAARS 2
2
DE GEEREN 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BOSHEIM 5761023523
2.DE GEEREN 27331181018
3.DE HAKKELAARS 27340181018
4.HUIZEN 17232141414
5.NAARDEN 37223131513
6.SOESTDIJK 171249199
7.EEMNES 270439199
8.BAARN 470348208