Heren 1 35+ Zaterdag

2e klasse Heren 35+ Zaterdag

2e in poule 2e klasse Heren 35+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 1 juni
1
DE BIJVANCK 1
5
DE HAKKELAARS 1
5
DIJKZICHT 1
1
DE KUIL 1
4
DE GOOISCHE VALLEI 1
2
WESTERVELD 1
0
VLTV 1
6
KORIANDER 1
Zaterdag 25 mei
0
DIJKZICHT 1
6
DE HAKKELAARS 1
3
DE KUIL 1
3
DE BIJVANCK 1
5
KORIANDER 1
1
DE GOOISCHE VALLEI 1
3
VLTV 1
3
WESTERVELD 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 2e klasse Heren 35+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.KORIANDER 1770035735
2.DE HAKKELAARS 17502281428
3.DE KUIL 17322222022
4.DE BIJVANCK 17223212021
5.DE GOOISCHE VALLEI 17322202120
6.DIJKZICHT 17133162616
7.VLTV 17115142814
8.WESTERVELD 17025113111