Dames Dubbel 17+ Zaterdag

4e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag

6e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 1 juni
1
HET NIEUWE LAND 1
3
ALTA 3
3
HOOGERHEIDE 3
1
DE HAKKELAARS 1
2
EEMNES 1
2
PHONOSMASH 1
0
DE GOOISCHE VALLEI 3
4
LEUSDEN 3
Zaterdag 25 mei
3
PHONOSMASH 1
1
HOOGERHEIDE 3
3
LEUSDEN 3
1
HET NIEUWE LAND 1
3
EEMNES 1
1
DE HAKKELAARS 1
1
DE GOOISCHE VALLEI 3
3
ALTA 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ALTA 3752019919
2.HOOGERHEIDE 37511181018
3.EEMNES 17322171117
4.PHONOSMASH 17241161216
5.LEUSDEN 37223131513
6.DE HAKKELAARS 17124121612
7.DE GOOISCHE VALLEI 37304111711
8.HET NIEUWE LAND 170166226

Spelers (2)