Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

1e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 1 juni
0
DE BIJVANCK 3
4
SWIFTERBANT 1
4
NIEUWLAND 3
0
DE MEENT 1
1
DE PUNT ZEEWOLDE 1
3
LAREN 1
2
DE HAKKELAARS 1
2
HET NIEUWE LAND 2
Zaterdag 25 mei
1
HET NIEUWE LAND 2
3
DE PUNT ZEEWOLDE 1
4
DE MEENT 1
0
DE BIJVANCK 3
1
NIEUWLAND 3
3
SWIFTERBANT 1
2
DE HAKKELAARS 1
2
LAREN 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HAKKELAARS 1752022622
2.SWIFTERBANT 1751120820
3.LAREN 17421171117
4.NIEUWLAND 37313141414
5.DE PUNT ZEEWOLDE 17313131513
6.HET NIEUWE LAND 27133121612
7.DE MEENT 17124101810
8.DE BIJVANCK 370074244