Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag

2e klasse Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag

8e in poule 2e klasse Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 2 juni
5
HOOGERHEIDE 3
1
ABCOUDE 1
0
AMVJ 1
0
BOSHEIM 1
1
NEDERHORST 1
5
DE KUIL 2
0
DE HAKKELAARS 1
6
HET SPIEGHEL 2
Donderdag 30 mei
6
HOOGERHEIDE 3
0
AMVJ 1
Zondag 26 mei
4
BOSHEIM 1
2
NEDERHORST 1
6
HOOGERHEIDE 3
0
HET SPIEGHEL 2
0
AMVJ 1
6
DE KUIL 2
6
ABCOUDE 1
0
DE HAKKELAARS 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 2e klasse Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HOOGERHEIDE 3770036636
2.ABCOUDE 17601311131
3.DE KUIL 27502311131
4.NEDERHORST 17214182418
5.HET SPIEGHEL 27214172517
6.BOSHEIM 16204142214
7.AMVJ 16123112311
8.DE HAKKELAARS 170072382