Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag

2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag

4e in poule 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 2 juni
2
ELZENHAGEN 1
4
DE HAKKELAARS 1
0
BOSHEIM 3
6
HOOFDDORP 3
2
TC AMSTERDAM 1
4
STARTBAAN 2
6
DE KEGEL 2
0
LINNAEUSHOF 2
Zondag 26 mei
3
STARTBAAN 2
3
ELZENHAGEN 1
6
BOSHEIM 3
0
LINNAEUSHOF 2
2
TC AMSTERDAM 1
4
DE HAKKELAARS 1
4
HOOFDDORP 3
2
DE KEGEL 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HOOFDDORP 3770037537
2.STARTBAAN 27421291329
3.DE KEGEL 27412281428
4.DE HAKKELAARS 17403212121
5.TC AMSTERDAM 17205162616
6.BOSHEIM 37205162616
7.ELZENHAGEN 17115113111
8.LINNAEUSHOF 27205103210